Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Certus

Krzyżanowskiego 6/A Rzeszów

Mapa

17 852 26...

17 852 26 23

604 221 109

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 9:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości komercyjne

O nas

Nasza firma działa na rynku już 25 lat. Zatrudniamy pośredników w obrocie nieruchomościami, osoby z wykształceniem prawniczym, ekonomicznym, geodezyjnym. Nasza wiedza i doświadczenie znalazły wielokrotne uznanie przez znane organizacje, co potwierdzone zostało poprzez nadane nam medale, wyróżnienia czy liczne dyplomy i uznania.
W pracy kierujemy się myślą że " Ważna jest szybkość sprzedaży , ale ważniejsze jest jednak jej bezpieczeństwo"

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

45

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Certus

Filtruj

790 000 zł79 m² 10 000 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej, w niskim bloku z 2011roku....

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł160 m² 28,13 zł/m²

Elżbieta Gniewek-Warchoł

Elżbieta Gniewek-Warchoł

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolno stojący do Wynajęcia. Umeblowany, wyposażony, trzy poziomowy. Parter salon, kuchnia, łazienka z pralnią, spiżarnia, piętro; 3 pokoje,...

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²

Elżbieta Gniewek-Warchoł

Elżbieta Gniewek-Warchoł

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki położone w miejscowości Cmolas w województwie podkarpackim, niespełna 30 km od Rzeszowa. 3 działki o powierzchni :...

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł151 m² 7 615,89 zł/m²

Anita Ożóg

Anita Ożóg

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej okolicy w Jarosławiu. Dom wybudowany według projektu ziemowit ,...

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł8 300 m² 120 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż działka w okolicach Trzciany gmina Świlcza. Działka położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł160 m² 9 062,50 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze + lokal usługowy na parterze w stanie deweloperskim budynku w Rzeszowie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 000 zł48 m² 10 770,83 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Słocińskiej. Budynek w zabudowie szeregowej, dwulokalowej,...

Szczegóły ogłoszenia

76,96 zł/m²94 m² 7 234 zł

Anita Ożóg

Anita Ożóg

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajmu powierzchnię biurową na parterze w wydzielonej części nowoczesnego budynku, położonego w miejscowości Tajęcina...

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²

Elżbieta Gniewek-Warchoł

Elżbieta Gniewek-Warchoł

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki z wydanymi warunkami zabudowy powierzchnia, 9 arów, 12 arów, 14 arów, dojazd drogą asfaltową a następnie drogą utwardzona na odcinku...

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł44 m² 11 795,45 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż mieszkanie przy ul. Krzywoustego. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, na powierzchnię 44m składaja sie...

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 815 m² 490,36 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż działka w Rzeszowie przy ul. Matysowskiej. Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę 5 domów...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48,30 m² 41,41 zł/m²

Elżbieta Gniewek-Warchoł

Elżbieta Gniewek-Warchoł

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura nieruchomości Certus do wynajęcia mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Gromskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze niskiego...

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł5 648 m² 91,18 zł/m²

Anita Ożóg

Anita Ożóg

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż dzialka w Lesku. Działka ma powierzchnie 56,48a (192m długość, 49 szerokość), z bezpośrednim...

Szczegóły ogłoszenia

65,19 zł/m²94 m² 6 128 zł

Anita Ożóg

Anita Ożóg

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł246 m² 3 247,97 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Po remoncie w 2008 roku W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż nieruchomość w Rymanowie Zdroju, ok. 500m od ścisłego centrum...

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł80 m² 7 250 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż mieszkanie w Przemyślu przy ul. Lwowskiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku, ma...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł120 m² 11 000 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

300m od ul. Jana Pawła II W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej....

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

Anita Ożóg

Anita Ożóg

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Do sprzedania mieszkanie o pow. 50,20 m2 położone na 6 pietrze bloku z winda przy ul.Pułaskiego w Rzeszowie - samo CENTRUM!...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł130 m² 6 692,31 zł/m²

Elżbieta Gniewek-Warchoł

Elżbieta Gniewek-Warchoł

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Dom wolnostojący wybudowany według projektu pracowni dobre domy "bella" Działka 11,40 ara Stan surowy zamknięty z wszystkimi mediami już wprowadzonymi...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Tylko U nas! W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż dom zaledwie 15km od Rzeszowa w Błędowej Tyczyńskiej. Dom murowany, z lat...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł113 000 m² 22,12 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż działka w Rzeszowie na os. Biała. Działka położona przy drodze miejskiej asfaltowej, szeroka prawie...

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 75m2 usytuowane na 5 piętrze nowoczesnego apartamentowca w Rzeszowie przy ul.Kwiatkowskiego. Super lokalizacja...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

Elżbieta Gniewek-Warchoł

Elżbieta Gniewek-Warchoł

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, piętro 1, miejsce postojowe, piwnica, 2000 zł plus czynsz ok 600-800. Plus prąd

Szczegóły ogłoszenia

32,86 zł/m²70 m² 2 300 zł

Anita Ożóg

Anita Ożóg

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal w samym centrum Rzeszowa położony na 2 piętrze w kamienicy w Centrum Rzeszowa. Idealnie nadaje się pod działalność...

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł250 m² 5 300 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek Z pozwoleniem na rozbudowę idelany pod osobne mieszkania lub działalność! W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż dom...

Szczegóły ogłoszenia

1 178 540 zł5 357 m² 220 zł/m²

Anita Ożóg

Anita Ożóg

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Rzeszowie w dzielnicy Matysówka o powierzchni 53,57 ara. Idealnie nadaję się jako inwestycja. Teren widokowy. Działka...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 000 zł49 m² 9 306,12 zł/m²

Elżbieta Gniewek-Warchoł

Elżbieta Gniewek-Warchoł

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie przy ul.Senatorska - os.Budziwój. Lokale mieszkalne na parterze 3 pokojowe o powierzchni 50,70m2...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł14 400 m² 111,11 zł/m²

Anita Ożóg

Anita Ożóg

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania 2 działki w Rzeszowie w dzielnicy Matysówka o powierzchni 96ar i 47,88 ara - łącznie 1,44 ha. Działki...

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł82 m² 3 243,90 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura nieruchomości Certus na wynajem mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego, zaraz obok ul. Powstańców Warszawy;...

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł12 100 m² 172,73 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka idealna dla dewelopera! Działka w Rzeszowie znajdująca się w samym centrum dawnego Budziwoja. Dojazd do nieruchomości...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 500 m² 100 zł/m²

Elżbieta Gniewek-Warchoł

Elżbieta Gniewek-Warchoł

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 3 działki z wydanymi Warunkami Zabudowy. powierzchnia działek ok. 35 arów. cena do negocjacji. Dojazd nieutwardzony. Bardzo malownicze...

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²100 m² 5 500 zł

Elżbieta Gniewek-Warchoł

Elżbieta Gniewek-Warchoł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo-usługowo-produkcyjna w nowym budynku położonym w sąsiedztwie Rzeszowa - okolice Boguchwały. Budynek...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 622 m² 32,45 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż działki w Łańcucie z dojazdem od ul. Piłsudskiego. Dojazd asfalt +...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł120 m² 6 075 zł/m²

Sylwia Mrozek

Sylwia Mrozek

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na os. Budziwój. Domy o powierzchni 119,23 m2...

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł7 500 m² 129,33 zł/m²

Elżbieta Gniewek-Warchoł

Elżbieta Gniewek-Warchoł

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Certus przedstawia działki w Strażowie o powierzchni całkowitej 75 ar za 970 000zł. Dojazd drogą utwardzoną. Długość-...